Start

:: Witamy na oficjalnej stronie KS Watra Zawoja ::

Herb klubu


KS "Watra" Zawoja. 
Rok założenia: 1957. 
Barwy: niebiesko - czerwono - zielone. 
Adres: 34-222 Zawoja, ul. Centrum 2075. 
Tel.: 698 674 165. 
Prezes: Krzysztof Warmuz.
Trener: mgr Łukasz Stopka. 
Strona internetowa: www.watra.zawoja.pl.



:: Aktualności ::

WATRA CUP 2016 - harmonogram, wyniki, tabele

 

Harmonogram gier - kliknij więcej

Grupa

Mecze

Wynik

A

Wilki Zawoja – Prądnik Sułoszowa

0:6

A

Halniak Maków Podh. – Jordan Jordanów

1:0

A

Górale Nowy Targ – Grunwald Budziwój

0:0

A

Halniak Maków Podh.– Prądnik Sułoszowa

1:2

A

Wilki Zawoja – Jordan Jordanów

0:1

A

Górale Nowy Targ – Szczakowianka II

1:4

A

Grunwald Budziwój - Halniak Maków Podh.

0:3

A

Prądnik Sułoszowa - Jordan Jordanów

4:2

A

Wilki Zawoja – Górale Nowy targ

3:0

A

Szczakowianka II - Grunwald Budziwój

3:1

A

Jordan Jordanów – Górale Nowy Targ

0:1

A

Prądnik Sułoszowa - Szczakowianka II

0:2

A

Halniak Maków Podh.– Wilki Zawoja

0:0

A

Jordan Jordanów – Grunwald Budziwój

6:2

A

Szczakowianka II - Wilki Zawoja

2:1

A

Halniak Maków P. – Górale Nowy Targ

2:5

A

Prądnik Sułoszowa - Grunwald Budziwój

2:1

A

Jordan Jordanów - Szczakowianka II

3:2

A

Grunwald Budziwój - Wilki Zawoja

0:2

A

Prądnik Sułoszowa – Górale

4:1

A

Halniak Maków P. - Szczakowianka II

1:2

x

Uroczyste rozpoczęcie III turnieju piłki nożnej
WATRA CUP

 

x

Występ Adriana Franca Vice Mistrza Świata w football freestyle show

 

 

B

Watra Zawoja – Naroże Juszczyn

1:1

B

Arkona Siemianowice – Lachy Lachowice

0:1

B

Szczakowianka I – Sz. P. Borek Kraków

3:0

B

Arkona Siemianowice – Naroże Juszczyn

0:6

B

Watra Zawoja – Lachy Lachowice

6:0

B

Grunwald Budziwój II – Szczakowianka I

0:4

B

Sz. P. Borek Kraków - Arkona Siemianowice

11:0

B

Naroże Juszczyn – Lachy Lachowice

2:0

B

Watra Zawoja – Szczakowianka I

0:1

B

Grunwald Budziwój II - Sz. P. Borek Kraków

0:5

B

Lachy Lachowice – Szczakowianka I

1:7

B

Grunwald Budziwój II - Naroże Juszczyn

1:4

B

Arkona Siemianowice – Watra Zawoja

1:8

B

Lachy Lachowice – Sz. P. Borek Kraków

0:7

B

Grunwald Budziwój II - Watra Zawoja

1:5

B

Arkona Siemianowice – Szczakowianka I

0:6

B

Naroże Juszczyn - Sz. P. Borek Kraków

2:1

B

Lachy Lachowice - Grunwald Budziwój II

0:2

B

Sz. P. Borek Kraków - Watra Zawoja

1:2

B

Naroże Juszczyn – Szczakowianka I

2:3

B

Arkona Siemianowice. - Grunwald Budziwój II

1:2

Tabela Gr A

 

Prądnik
Sułoszowa

Wilki
Zawoja

Halniak Maków

Jordan
Jordanów

Górala NT

Grunwald
Budziwój I

Szczakow.
Jaworzno II

Punkty/ bramki

Miejsce

Prądnik
Sułoszowa

x

6:0

2:1

 

4:2

 

4:1

 

 

2:1

0:2

15p./+11

2

Wilki
Zawoja

0:6

x

0:0

 

0:1

 

 

3:0

 

2:0

1:2

7p./-3

4

Halniak Maków

1:2

0:0

x

 

1:0

 

2:5

 

 

3:0

1:2

7p./-1

6

Jordan
Jordanów

2:4

1:0

0:1

 

x

 

0:1

 

 

6:2

3:2

9p./+2

3

Górale NT

1:4

0:3

5:2

 

1:0

 

x

 

 

0:0

1:4

7p./-5

5

Grunwald
Budziwój

1:2

0:2

0:3

 

2:6

 

0:0

 

 

x

1:3

1p./-12

7

Szczakow.
Jaworzno
II

2:0

2:1

2:1

 

2:3

 

 

4:1

 

3:1

x

15p./+8

1

 

Tabela gr B

 

Grunwald II

Watra
Zawoja

Lachy
Lachowice


Arkona

Borek
Kraków

Naroże
Juszczyn

Szczakow.
Jaworzno I

Punkty/ bramki

Miejsce

Grunwald II

 

x

 

1:5

2:0

 

2:1

 

0:5

 

1:4

0:4

6p./-15

5

Watra
Zawoja

 

5:1

 

x

6:0

 

8:1

 

2:1

 

1:1

0:1

13p./+17

2

Lachy
Lachowice

 

0:2

 

0:6

x

 

1:0

 

 

0:7

 

 

0:2

1:7

3p./-22

6

Arkona

1:2

 

1:8

 

0:1

 

x

 

0:11

 

0:6

0:6

0p./-32

7

Borek
Kraków

5:0

 

1:2

 

7:0

 

11:0

 

x

 

1:2

0:3

9p./+18

4

Naroże
Juszczyn

4:2

 

1:1

 

2:0

 

6:0

 

2:1

 

x

2:3

13p./+12

3

Szczakow.
Jaworzno I

4:0

 

0:1

 

7:1

 

6:0

 

 

3:0

 

3:2

x

18p./21

1

 

Harmonogram na niedzielę

Nr meczu

Godzina Meczu

Grupa

Mecze

1

-8:20-

E: A5-B6

Górale Nowy Targ - Lachy Lachowice

2

-8:35-

F: B5-A6

Grunwald Budziwój II - Halniak Maków

3

-8:50-

E: A7-B6

Grunwald Budziwój I - Lachy Lachowice

4

-9:05-

F: B7-A6

Arkona Siemianowice - Halniak Maków

5

-9:18-

C: A3- B4

Jordan Jordanów - Sz. P. Borek Kraków

6

-9.31-

D: B3- A4

Naroże Juszczyn - Wilki Zawoja

7

-9.44-

C: A1: B2

Szczakowianka Jaworzno II - Watra Zawoja

8

-10.00-

D: B1:A2

Szczakowianka Jaworzno I - Prądnik Sułoszowa

9

-10.13-

E: A5-A7

Górale Nowy Targ - Grónwald Budziwój I

10

-10.30-

F: B5- B7

Grónwald Budziwój II - Arkona Siemianowice

11

-10.43-

C: A1- B4

Szczakowianka Jaworzno II - Sz. P. Borek Krk

12

-10.56-

D:B1- A4

Szczakowianka Jaworzno I - Wilki Zawoja

13

-11.09-

C: A3- B2

Jordan Jordanów - Watra Zawoja

14

-11.22-

D:B3 -A2

Naroże Juszczyn - Prądnik Sułoszowa

15

-11.35-

C: A1- A3

Szczakowianka Jaworzno II- Jordan Jordanów

16

11:48-

D:B1 –B3

Szczakowianka Jaworzno I - Naroże Juszczyn

17

12:01

C:B4- B2

Sz. P. Borek Kraków - Watra Zawoja

18

12:15

D:A4- A2

Wilki Zawoja - Prądnik Sułoszowa

19

12:30

E3-F3

Mecz o 13/14 miejsce

20

- 12:45-

E2-F2

Mecz o 11/12 miejsce

21

-13:00-

E1-F1

Mecz o 9/10 miejsce

22

-13.15-

C4-D4

Mecz o 7/8 miejsce

23

-13:30-

C3-D3

Mecz o 5/6 miejsce

24

-13:45-

C2-D2

Mecz o 3/4 miejsce

25

-14:00-

C1-D1

Finał

 

 

Wyniki:

Grupa A:
Wilki Zawoja – Prądnik Sułoszowa 0:6
Halniak Maków Podh. – Jordan Jordanów 1:0
Górale Nowy Targ – Grunwald Budziwój 0:0
Halniak Maków Podh.– Prądnik Sułoszowa 1:2
Wilki Zawoja – Jordan Jordanów 0:1
Górale Nowy Targ – Szczakowianka II Jaworzno 1:4
Grunwald Budziwój - Halniak Maków Podh. 0:3
Prądnik Sułoszowa - Jordan Jordanów 4:2
Wilki Zawoja – Górale Nowy Targ 3:0
Szczakowianka II Jaworzno - Grunwald Budziwój 3:1
Jordan Jordanów – Górale Nowy Targ 0:1
Prądnik Sułoszowa - Szczakowianka II 0:2
Halniak Maków Podh.– Wilki Zawoja 0:0
Jordan Jordanów – Grunwald Budziwój 6:2
Szczakowianka II Jaworzono - Wilki Zawoja 2:1
Halniak Maków P. – Górale Nowy Targ 2:5
Prądnik Sułoszowa - Grunwald Budziwój 2:1
Jordan Jordanów - Szczakowianka II 3:2
Grunwald Budziwój - Wilki Zawoja 0:2
Prądnik Sułoszowa – Górale Nowy Targ 4:1
Halniak Maków P. - Szczakowianka II 1:2

Tabela:
1. Szczakowianka II Jaworzno (15)
2. Prądnik Sułoszowa (15)
3. Jordan Jordanów (9)
4. Wilki Zawoja (7)
5. Górale Nowy Targ (7)
6. Halniak Maków Podhalański (7)
7. Grunwald Budziwój (1)

Grupa B:
Watra Zawoja – Naroże Juszczyn 1:1
Arkona Siemianowice – Lachy Lachowice 0:1
Szczakowianka I Jaworzno – Borek Kraków 3:0
Arkona Siemianowice – Naroże Juszczyn 0:6
Watra Zawoja – Lachy Lachowice 6:0
Grunwald Budziwój II – Szczakowianka I 0:4
Borek Kraków - Arkona Siemianowice 11:0
Naroże Juszczyn – Lachy Lachowice 2:0
Watra Zawoja – Szczakowianka I 0:1
Grunwald Budziwój II - Borek Kraków 0:5
Lachy Lachowice – Szczakowianka I 1:7
Grunwald Budziwój II - Naroże Juszczyn 1:4
Arkona Siemianowice – Watra Zawoja 1:8
Lachy Lachowice – Borek Kraków 0:7
Grunwald Budziwój II - Watra Zawoja 1:7
Arkona Siemianowice – Szczakowianka I 0:6
Naroże Juszczyn - Sz. P. Borek Kraków 2:1
Lachy Lachowice - Grunwald Budziwój II 0:2
Borek Kraków - Watra Zawoja 1:2
Naroże Juszczyn – Szczakowianka I 2:3
Arkona Siemianowice. - Grunwald Budziwój II 1:2

Tabela:
1. Szczakowianka I Jaworzno (18)
2. Watra Zawoja (13)
3. Naroże Juszczyn (13)
4. Borek Kraków (9)
5. Grunwald II Budziwój (6)
6. Lachy Lachowice (3)
7. Arkona Siemianowice (0)

Grupa C:
Jordan Jordanów - Borek Kraków 2:4
Szczakowianka II Jaworzno  - Watra Zawoja 3:1
Szczakowianka II Jaworzno - Borek Kraków 1:0
Jordan Jordanów - Watra Zawoja 4:3
Szczakowianka II Jaworzno - Jordan Jordanów 4:5
Borek Kraków - Watra Zawoja 1:1

Tabela:
1. Jordan Jordanów (6)
2. Szczakowianka II Jaworzno (6)
3. Borek Kraków (4)
4. Watra Zawoja (1)

Grupa D:
Naroże Juszczyn - Wilki Zawoja 1:2
Szczakowianka I Jaworzno - Prądnik Sułoszowa 1:2
Szczakowianka I Jaworzno - Wilki Zawoja 0:2
Naroże Juszczyn - Prądnik Sułoszowa 0:2
Szczakowianka I Jaworzno - Naroże Juszczyn 4:1 
Wilki Zawoja - Prądnik Sułoszowa 1:3

Tabela:
1. Prądnik Sułoszowa (9)
2. Wilki Zawoja (6)
3. Szczakowianka II Jaworzno (3)
4. Naroże Juszczyn (0)

Grupa E:
Górale Nowy Targ - Lachy Lachowice 3:0
Grunwald I Budziwój - Lachy Lachowice 2:1
Górale Nowy Targ - Grunwald I Budziwój 3:2

Tabela:
1. Górale Nowy Targ (6)
2. Grunwald I Budziwój (3)
3. Lachy Lachowice (0)

Grupa F:
Grunwald II Budziwój - Halniak Maków Podh. 1:1
Arkona Siemianowice - Halniak Maków Podh. 0:6
Grunwald II Budziwój - Arkona Siemianowice 7:0

Tabela:
1. Grunwald II Budziwój (4)
2. Halniak Maków Podh. (4)
3. Arkona Siemianowice (0)

mecz o XIII miejsce: Lachy Lachowice - Arkona Siemianowice Śląskie 2:1
mecz o XI miejsce: Grunwald I Budziwój - Halniak Maków Podh. 1:1 k. 4:3
mecz o IX miejsce: Górale Nowy Targ - Grunwald II Budziwoj 2:0
mecz o VII miejsce: Watra Zawoja - Naroże Juszczyn 5:2
mecz o V miejsce: Borek Kraków - Szczakowianka I Jaworzno 2:0
mecz o III miejsce: Szczakowianka II Jaworzno - Wilki Zawoja 1:0
mecz o I miejsce: Prądnik Sułoszowa - Jordan Jordanów 3:1

Najlepszy zawodnik: Jakub Lewandowski (Prądnik Sułoszowa)
Najlepszy bramkarz: Jakub Szczechla (Szczakowianka II Jaworzno)
Król Strzelców: Damian Woś (Jordan Jordanów) - 12 bramek

Poprawiony (niedziela, 06 marca 2016 21:21)

 

ZAPRASZAMY NA LODOWISKO!!!

LODOWISKO - BIAŁY ORLIK
w Zawoi Wilczna

LODOWISKO JEST CZYNNE CODZIENNIE
poniedziałek-czwartek w godz. 10:00 - 20:00

piątek-niedziela w godz. 10:00 - 22:00
tel.723904645

więcej informacji znajdziecie tutaj

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Poprawiony (sobota, 16 stycznia 2016 18:31)

 

Media społecznościowe

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Ostatnio modyfikowane

Następne wydarzenie


 
Designed by Paweł Kostyra, Hosting: pmart.pl