Start Piłka nożna Seniorzy Terminarz rozgrywek ligowych

Seniorzy 2015/16


KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 15.08.2015 16:00 WKS Grom Grzechynia - KS Dąb Sidzina
4-2
1 15.08.2015 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - LKS Strzelec Budzów
2-2
1 15.08.2015 17:00 LKS Watra Zawoja - LKS Żuraw Krzeszów
1-0
1 16.08.2015 15:00 LKS Huragan Skawica - CDO Jubilat Izdebnik
1-4
1 16.08.2015 17:00 GKS Świt Osielec - KS Bystra
3-3
1 16.08.2015 17:00 LKS Bieńkówka - LKS Olimpia Zebrzydowice
0-0
2 23.08.2015 16:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Watra Zawoja
2-1
2 23.08.2015 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - LKS Błyskawica Marcówka
3-0
2 23.08.2015 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - LKS Huragan Skawica
1-0
2 23.08.2015 17:00 KS Bystra - LKS Strzelec Budzów
1-0
2 23.08.2015 17:00 WKS Grom Grzechynia - LKS Bieńkówka
4-2
2 23.08.2015 17:00 GKS Świt Osielec - KS Dąb Sidzina
1-2
3 30.08.2015 17:00 KS Dąb Sidzina - KS Bystra
4-1
3 30.08.2015 17:00 LKS Bieńkówka - GKS Świt Osielec
3-2
3 30.08.2015 17:00 LKS Huragan Skawica - WKS Grom Grzechynia
1-9
3 30.08.2015 17:00 LKS Watra Zawoja - LKS Olimpia Zebrzydowice
1-0
3 30.08.2015 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - CDO Jubilat Izdebnik
3-1
3 30.08.2015 17:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Żuraw Krzeszów
1-0
4 16.08.2015 17:00 KS Bystra - LKS Żuraw Krzeszów
2-0
4 16.08.2015 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Strzelec Budzów
1-1
4 16.08.2015 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Marcówka
0-2
4 16.08.2015 17:00 GKS Świt Osielec - LKS Huragan Skawica
4-4
4 16.08.2015 17:00 KS Dąb Sidzina - LKS Bieńkówka
4-2
4 06.09.2015 14:00 WKS Grom Grzechynia - LKS Watra Zawoja
6-4
5 16.08.2015 17:00 LKS Bieńkówka - KS Bystra
1-1
5 16.08.2015 17:00 LKS Huragan Skawica - KS Dąb Sidzina
0-3
5 16.08.2015 17:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Olimpia Zebrzydowice
1-0
5 16.08.2015 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - CDO Jubilat Izdebnik
2-1
5 16.08.2015 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - WKS Grom Grzechynia
0-1
5 13.09.2015 16:00 LKS Watra Zawoja - GKS Świt Osielec
3-1
6 20.09.2015 16:00 KS Dąb Sidzina - LKS Watra Zawoja
2-1
6 20.09.2015 17:00 KS Bystra - CDO Jubilat Izdebnik
2-2
6 20.09.2015 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - LKS Żuraw Krzeszów
0-1
6 20.09.2015 17:00 WKS Grom Grzechynia - LKS Strzelec Budzów
3-1
6 20.09.2015 17:00 GKS Świt Osielec - LKS Błyskawica Marcówka
5-2
6 20.09.2015 17:00 LKS Bieńkówka - LKS Huragan Skawica
6-2
7 27.09.2015 11:00 LKS Watra Zawoja - LKS Bieńkówka
0-0
7 27.09.2015 16:00 LKS Błyskawica Marcówka - KS Dąb Sidzina
2-0
7 27.09.2015 16:00 LKS Strzelec Budzów - GKS Świt Osielec
2-2
7 27.09.2015 16:00 LKS Huragan Skawica - KS Bystra
3-3
7 27.09.2015 16:00 LKS Żuraw Krzeszów - WKS Grom Grzechynia
0-3
7 27.09.2015 16:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Olimpia Zebrzydowice
4-2
8 04.10.2015 15:00 LKS Huragan Skawica - LKS Watra Zawoja
2-3
8 04.10.2015 17:00 WKS Grom Grzechynia - CDO Jubilat Izdebnik
5-1
8 04.10.2015 17:00 GKS Świt Osielec - LKS Żuraw Krzeszów
3-0
8 04.10.2015 17:00 KS Dąb Sidzina - LKS Strzelec Budzów
1-0
8 04.10.2015 17:00 LKS Bieńkówka - LKS Błyskawica Marcówka
1-4
8 04.10.2015 17:00 KS Bystra - LKS Olimpia Zebrzydowice
2-2
9 11.10.2015 15:00 LKS Watra Zawoja - KS Bystra
4-0
9 11.10.2015 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - LKS Huragan Skawica
8-2
9 11.10.2015 17:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Bieńkówka
3-1
9 11.10.2015 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - KS Dąb Sidzina
4-2
9 11.10.2015 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - GKS Świt Osielec
7-0
9 11.10.2015 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - WKS Grom Grzechynia
1-1
10 18.10.2015 15:00 LKS Watra Zawoja - LKS Błyskawica Marcówka
3-0
10 18.10.2015 17:00 GKS Świt Osielec - LKS Olimpia Zebrzydowice
1-4
10 18.10.2015 17:00 KS Dąb Sidzina - CDO Jubilat Izdebnik
0-0
10 18.10.2015 17:00 LKS Bieńkówka - LKS Żuraw Krzeszów
1-1
10 18.10.2015 17:00 LKS Huragan Skawica - LKS Strzelec Budzów
3-2
10 18.10.2015 17:00 KS Bystra - WKS Grom Grzechynia
1-1
11 25.10.2015 14:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Watra Zawoja
1-1
11 25.10.2015 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - LKS Huragan Skawica
6-1
11 25.10.2015 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Bieńkówka
6-0
11 25.10.2015 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - KS Bystra
3-0
11 25.10.2015 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - KS Dąb Sidzina
1-0
11 25.10.2015 17:00 WKS Grom Grzechynia - GKS Świt Osielec
8-0
12 09.04.2016 16:00 KS Bystra - GKS Świt Osielec
6-0
12 10.04.2016 12:00 LKS Żuraw Krzeszów - LKS Watra Zawoja
3-1
12 10.04.2016 16:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - LKS Bieńkówka
2-0
12 10.04.2016 16:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Huragan Skawica
3-0
12 10.04.2016 16:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Błyskawica Marcówka
3-2
12 10.04.2016 16:00 KS Dąb Sidzina - WKS Grom Grzechynia
0-3
13 17.04.2016 16:00 LKS Watra Zawoja - CDO Jubilat Izdebnik
1-1
13 17.04.2016 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - LKS Żuraw Krzeszów
1-3
13 17.04.2016 17:00 LKS Huragan Skawica - LKS Olimpia Zebrzydowice
2-0
13 17.04.2016 17:00 LKS Strzelec Budzów - KS Bystra
5-0
13 17.04.2016 17:00 LKS Bieńkówka - WKS Grom Grzechynia
2-1
13 17.04.2016 17:00 KS Dąb Sidzina - GKS Świt Osielec
4-0
14 24.04.2016 17:00 KS Bystra - KS Dąb Sidzina
1-0
14 24.04.2016 17:00 GKS Świt Osielec - LKS Bieńkówka
1-5
14 24.04.2016 17:00 WKS Grom Grzechynia - LKS Huragan Skawica
6-2
14 24.04.2016 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - LKS Watra Zawoja
1-2
14 24.04.2016 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Błyskawica Marcówka
0-0
14 24.04.2016 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - LKS Strzelec Budzów
1-1
15 30.04.2016 16:00 LKS Watra Zawoja - WKS Grom Grzechynia
1-3
15 01.05.2016 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - KS Bystra
3-0
15 01.05.2016 17:00 LKS Strzelec Budzów - CDO Jubilat Izdebnik
8-0
15 01.05.2016 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - LKS Olimpia Zebrzydowice
1-1
15 01.05.2016 17:00 LKS Huragan Skawica - GKS Świt Osielec
4-0
15 01.05.2016 17:00 LKS Bieńkówka - KS Dąb Sidzina
1-1
16 08.05.2016 11:00 GKS Świt Osielec - LKS Watra Zawoja
1-1
16 08.05.2016 17:00 KS Bystra - LKS Bieńkówka
1-0
16 08.05.2016 17:00 KS Dąb Sidzina - LKS Huragan Skawica
3-3
16 08.05.2016 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - LKS Strzelec Budzów
0-2
16 08.05.2016 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Żuraw Krzeszów
4-2
16 08.05.2016 17:00 WKS Grom Grzechynia - LKS Błyskawica Marcówka
2-0
17 15.05.2016 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - KS Bystra
5-3
17 15.05.2016 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - LKS Olimpia Zebrzydowice
5-2
17 15.05.2016 17:00 LKS Strzelec Budzów - WKS Grom Grzechynia
1-1
17 15.05.2016 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - GKS Świt Osielec
4-1
17 15.05.2016 17:00 LKS Watra Zawoja - KS Dąb Sidzina
0-0
17 15.05.2016 17:00 LKS Huragan Skawica - LKS Bieńkówka
3-2
18 22.05.2016 17:00 LKS Bieńkówka - LKS Watra Zawoja
3-1
18 22.05.2016 17:00 KS Dąb Sidzina - LKS Błyskawica Marcówka
4-1
18 22.05.2016 17:00 GKS Świt Osielec - LKS Strzelec Budzów
1-2
18 22.05.2016 17:00 KS Bystra - LKS Huragan Skawica
1-4
18 22.05.2016 17:00 WKS Grom Grzechynia - LKS Żuraw Krzeszów
2-4
18 22.05.2016 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - CDO Jubilat Izdebnik
2-2
19 29.05.2016 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - WKS Grom Grzechynia
4-0
19 29.05.2016 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - GKS Świt Osielec
6-1
19 29.05.2016 17:00 LKS Strzelec Budzów - KS Dąb Sidzina
5-0
19 29.05.2016 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - LKS Bieńkówka
2-2
19 29.05.2016 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - KS Bystra
1-2
19 29.05.2016 17:00 LKS Watra Zawoja - LKS Huragan Skawica
1-2
20 05.06.2016 17:00 LKS Huragan Skawica - LKS Błyskawica Marcówka
2-2
20 05.06.2016 17:00 LKS Bieńkówka - LKS Strzelec Budzów
0-1
20 05.06.2016 17:00 KS Dąb Sidzina - LKS Żuraw Krzeszów
1-2
20 05.06.2016 17:00 KS Bystra - LKS Watra Zawoja
4-0
20 05.06.2016 17:00 GKS Świt Osielec - CDO Jubilat Izdebnik
0-1
20 05.06.2016 17:00 WKS Grom Grzechynia - LKS Olimpia Zebrzydowice
3-2
21 11.06.2016 17:00 LKS Błyskawica Marcówka - LKS Watra Zawoja
1-2
21 12.06.2016 17:00 LKS Olimpia Zebrzydowice - GKS Świt Osielec
6-2
21 12.06.2016 17:00 CDO Jubilat Izdebnik - KS Dąb Sidzina
1-3
21 12.06.2016 17:00 LKS Żuraw Krzeszów - LKS Bieńkówka
6-0
21 12.06.2016 17:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Huragan Skawica
3-0
21 12.06.2016 17:00 WKS Grom Grzechynia - KS Bystra
3-2
22 19.06.2016 17:00 LKS Watra Zawoja - LKS Strzelec Budzów
2-3
22 19.06.2016 17:00 LKS Huragan Skawica - LKS Żuraw Krzeszów
0-1
22 19.06.2016 17:00 LKS Bieńkówka - CDO Jubilat Izdebnik
3-1
22 19.06.2016 17:00 KS Bystra - LKS Błyskawica Marcówka
4-2
22 19.06.2016 17:00 KS Dąb Sidzina - LKS Olimpia Zebrzydowice
1-1
22 19.06.2016 17:00 GKS Świt Osielec - WKS Grom Grzechynia
1-4

Designed by Paweł Kostyra, Hosting: pmart.pl