Start Piłka nożna Juniorzy starsi Terminarz rozgrywek ligowych

Juniorzy starsi 2015/16


KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 29.08.2015 11:00 WKS Tempo Białka - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
3-6
1 29.08.2015 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Orzeł Wieprz
1-11
1 29.08.2015 11:00 LKS Iskra Klecza - MKS Halniak Maków Podhalański
2-8
1 29.08.2015 15:30 LKS Strzelec Budzów - LKS Sokół Przytkowice
3-0
2 05.09.2015 11:00 MKS Halniak Maków Podhalański - LKS Strzelec Budzów
7-0
2 05.09.2015 11:00 LKS Orzeł Wieprz - LKS Iskra Klecza
3-0
2 05.09.2015 11:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - CDO Jubilat Izdebnik
2-0
2 05.09.2015 11:00 LKS Watra Zawoja - WKS Tempo Białka
7-1
3 12.09.2015 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Watra Zawoja
2-7
3 12.09.2015 11:00 LKS Iskra Klecza - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
4-0
3 12.09.2015 11:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Orzeł Wieprz
0-2
3 12.09.2015 11:00 LKS Sokół Przytkowice - MKS Halniak Maków Podhalański
2-3
4 19.09.2015 11:00 LKS Orzeł Wieprz - LKS Sokół Przytkowice
2-1
4 19.09.2015 11:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Strzelec Budzów
1-2
4 19.09.2015 11:00 WKS Tempo Białka - CDO Jubilat Izdebnik
6-3
4 19.09.2015 11:00 LKS Watra Zawoja - LKS Iskra Klecza
4-3
5 26.09.2015 11:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Watra Zawoja
3-1
5 26.09.2015 11:00 LKS Iskra Klecza - WKS Tempo Białka
8-1
5 26.09.2015 11:00 LKS Sokół Przytkowice - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
1-6
5 26.09.2015 11:00 MKS Halniak Maków Podhalański - LKS Orzeł Wieprz
5-1
6 16.09.2015 11:00 LKS Watra Zawoja - LKS Sokół Przytkowice
3-3
6 03.10.2015 11:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - MKS Halniak Maków Podhalański
0-5
6 03.10.2015 11:00 WKS Tempo Białka - LKS Strzelec Budzów
2-3
6 03.10.2015 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Iskra Klecza
0-9
7 10.10.2015 11:00 LKS Strzelec Budzów - CDO Jubilat Izdebnik
14-0
7 10.10.2015 11:00 LKS Sokół Przytkowice - WKS Tempo Białka
11-0
7 10.10.2015 11:00 LKS Orzeł Wieprz - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
5-1
7 21.10.2015 16:15 MKS Halniak Maków Podhalański - LKS Watra Zawoja
3-2
8 17.10.2015 11:00 LKS Watra Zawoja - LKS Orzeł Wieprz
4-2
8 17.10.2015 11:00 WKS Tempo Białka - MKS Halniak Maków Podhalański
0-5
8 17.10.2015 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Sokół Przytkowice
0-15
8 17.10.2015 11:00 LKS Iskra Klecza - LKS Strzelec Budzów
4-4
9 24.10.2015 10:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Watra Zawoja
3-4
9 24.10.2015 11:00 LKS Sokół Przytkowice - LKS Iskra Klecza
2-0
9 24.10.2015 11:00 MKS Halniak Maków Podhalański - CDO Jubilat Izdebnik
6-0
9 24.10.2015 11:00 LKS Orzeł Wieprz - WKS Tempo Białka
6-0
10 23.04.2016 11:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - WKS Tempo Białka
3-0
10 23.04.2016 11:00 LKS Orzeł Wieprz - CDO Jubilat Izdebnik
3-0
10 23.04.2016 11:00 MKS Halniak Maków Podhalański - LKS Iskra Klecza
2-2
10 23.04.2016 11:00 LKS Sokół Przytkowice - LKS Strzelec Budzów
4-1
11 30.04.2016 10:00 WKS Tempo Białka - LKS Watra Zawoja
0-5
11 30.04.2016 11:00 LKS Strzelec Budzów - MKS Halniak Maków Podhalański
6-4
11 30.04.2016 11:00 LKS Iskra Klecza - LKS Orzeł Wieprz
1-3
11 30.04.2016 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
1-8
12 07.05.2016 11:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Iskra Klecza
1-2
12 07.05.2016 11:00 LKS Orzeł Wieprz - LKS Strzelec Budzów
1-4
12 07.05.2016 11:00 MKS Halniak Maków Podhalański - LKS Sokół Przytkowice
6-0
12 07.05.2016 14:30 LKS Watra Zawoja - CDO Jubilat Izdebnik
17-1
13 12.05.2016 17:30 LKS Iskra Klecza - LKS Watra Zawoja
2-3
13 14.05.2016 11:00 LKS Sokół Przytkowice - LKS Orzeł Wieprz
3-0
13 14.05.2016 11:00 LKS Strzelec Budzów - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
0-0
13 14.05.2016 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - WKS Tempo Białka
10-1
14 21.05.2016 10:00 LKS Watra Zawoja - LKS Strzelec Budzów
3-0
14 21.05.2016 11:00 WKS Tempo Białka - LKS Iskra Klecza
0-5
14 21.05.2016 11:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Sokół Przytkowice
1-3
14 21.05.2016 11:00 LKS Orzeł Wieprz - MKS Halniak Maków Podhalański
0-3
15 28.05.2016 11:00 MKS Halniak Maków Podhalański - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
1-0
15 28.05.2016 11:00 LKS Sokół Przytkowice - LKS Watra Zawoja
2-1
15 28.05.2016 11:00 LKS Strzelec Budzów - WKS Tempo Białka
3-0
15 28.05.2016 11:00 LKS Iskra Klecza - CDO Jubilat Izdebnik
3-0
16 04.06.2016 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Strzelec Budzów
0-0
16 04.06.2016 11:00 WKS Tempo Białka - LKS Sokół Przytkowice
4-1
16 04.06.2016 11:00 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Orzeł Wieprz
6-0
16 06.06.2016 17:30 LKS Watra Zawoja - MKS Halniak Maków Podhalański
6-1
17 11.06.2016 11:00 LKS Orzeł Wieprz - LKS Watra Zawoja
1-1
17 11.06.2016 11:00 MKS Halniak Maków Podhalański - WKS Tempo Białka
13-0
17 11.06.2016 11:00 LKS Sokół Przytkowice - CDO Jubilat Izdebnik
9-0
17 11.06.2016 11:00 LKS Strzelec Budzów - LKS Iskra Klecza
0-3
18 18.06.2016 11:00 LKS Iskra Klecza - LKS Sokół Przytkowice
2-2
18 18.06.2016 11:00 CDO Jubilat Izdebnik - MKS Halniak Maków Podhalański
0-15
18 18.06.2016 11:00 WKS Tempo Białka - LKS Orzeł Wieprz
1-5
18 18.06.2016 11:00 LKS Watra Zawoja - MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
2-1

Designed by Paweł Kostyra, Hosting: pmart.pl