Start Archiwum Relacje z meczów 2014/15 Juniorów młodszych

Juniorzy młodsi - sezon 2014/2015

KS Watra Zawoja - KS Bystra 5-1 (Juniorzy)

20, a zarazem ostatnia kolejka w tym sezonie rozgrywek ligowych juniorów młodszych to mecz pomiędzy drużyną podopiecznych Łukasza Stopki, a KS Bystrą. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany, lecz w drugiej połowie Watra zdobyła przewagę nad grającą w dziesiątkę Bystrą i pokonała ją aż 5-1.

Poprawiony (poniedziałek, 22 czerwca 2015 22:44)

Więcej…

WKS Grom Grzechynia - KS Watra Zawoja 3-2 (Juniorzy)

Kolejka numer 19 to już ostatni przystanek przed meczem kończącym obecny sezon rozgrywek juniorów młodszych. Mowa o meczu pomiędzy aktualnym liderem, drużyną WKS Grom Grzechynia, a będącą na trzecim miejscu drużyną LKS Watra Zawoja.

Poprawiony (poniedziałek, 22 czerwca 2015 22:29)

Więcej…

KS Watra Zawoja - LKS Bieńkówka 3-0 (Juniorzy)

18 kolejka rozgrywek ligowych juniorów młodszych. Mecz pomiędzy drużynami KS Watra Zawoja, a LKS Bieńkówka. Piłkarze Watry rozegrali jeden z ostatnich meczy w tym sezonie i po dość słabym spotkaniu dopisali kolejne trzy punkty do swojego dorobku. Bieńkówka dobrze się broniła przez długi czas, a Watra znowu miała problemy ze skutecznością. Wynik spotkania otworzył dopiero Wojciech Sałaciak, strzelając bramkę z rzutu karnego. Pierwsza połowa skończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy. W drugiej połowie Eryk Wróblewski popisał się dwoma znakomitymi strzałami z dystansu, z których zdobył dwie bramki, zamykając wynik spotkania.

Poprawiony (poniedziałek, 22 czerwca 2015 22:30)

Poprawiony (wtorek, 04 sierpnia 2015 20:59)

LKS Huragan Skawica - KS Watra Zawoja 1-5 (Juniorzy)

17 kolejka rozgrywek ligowych juniorów młodszych to wyjazd podopiecznych Łukasza Stopki na derbowe spotkanie z drużyną LKS Huragan Skawica. Drużyna gospodarzy podejmowała Watrę w niepełnym składzie, co było widoczne od początku meczu. Goście nie rozegrali najlepszego meczu, ale pomimo tego wygrali pewnie 1-5, a bramki zdobyli: Eryk Wróblewski x3, Jakub Kobiela, Jacek Rak.