Start Archiwum Relacje z meczów 2014/15 Młodzików

Młodziki - sezon 2014/2015

Watra Zawoja - KS Dąb Sidzina 6-1/młodziki/

Młodziki KS Watra Zawoja zdobyły mistrzostwo II ligi okręgowej!!!

W ostatniej kolejce ligowej młodziki KS Watra Zawoja pewnie pokonały na swoim stadionie KS Dąb Sidzina 6-1.
Młoda Watra tym samym zapewniła sobie zwycięstwo w II lidze okręgowej młodzików. Zawojanie w całych rozgrywkach nie przegrali żadnego meczu!!! Odnotowali 14 zwycięstw oraz 4 remisy. We wszystkich meczach strzelili 87 bramek tracąc tylko 14. Gratulujemy naszym młodym piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony (sobota, 27 czerwca 2015 15:06)

Więcej…

Relacja z 15 i 17 kolejki ligi młodzików/ Watra nadal liderem!!!

W meczu na szczycie ligi młodzików Watra zremisowała w meczu wyjazdowym z Jałowcem Stryszawa 2-2.
Mecz lepiej zaczęli gospodarze i po dwóch pięknych strzałach z dystansu prowadzili 2-0. Watra jednak częściej posiadała piłkę i stwarzała więcej sytuacji bramkowych. Efektem tego były bramki Sebastiana Gliwy oraz Mateusza Sałaciaka w ostatniej minucie meczu. Zawojanie remisując utrzymali się na pozycji lidera.

W 17 kolejce ligowej młoda Watra zmierzyła się z Gromem Grzechynia.  Zawojanie wygrali 6-0 a bramki strzelali:
Marcin Surzyn, Mateusz Sałaciak 2x, Sebastian Gliwa, Antoni Bogdan 2x.

Poprawiony (piątek, 12 czerwca 2015 07:36)

KS Watra Zawoja - LKS Lachy Lachowice 5-0 (Młodziki)

Młodziki Watray pewnie wygrały swoje kolejne spotkanie. Tym razem Zawojanie zaaplikowali 5 bramek gościom
z Lachowic. Wynik otworzył Marcin Surzyn, następnie strzelali: Nikodem Fujak 2x, Dominik Ficek oraz Mateusz Sałaciak.

Poprawiony (wtorek, 26 maja 2015 20:01)

Strzelec Budzów - KS Watra Zawoja 1-5 (Młodziki)

Młoda Watra nadal niepokonana!!!
Tym razem Zawojanie nie dali szans rówieśnikom z Budzowa strzelając im aż 4 bramki. Wynik otworzył w 10 minucie Sebastian Gliwa, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował się znakomicie i umieścił piłkę w siatce.  W 20 minucie Surzyn wymienił dwa podania z Nikosiem i precyzyjnym strzałem podwyższył na 2-0. W drugiej połowie Watra cały czas posiadała przewagę. Wynikiem tego były kolejne bramki, które strzelali: Fujak Nikodem 2x oraz Sebastian Gliwa. Po tym zwycięstwie Watra objęła prowadzenie w swojej grupie.

Poprawiony (wtorek, 12 maja 2015 20:23)

KS Watra Zawoja - LKS Huragan Skawica 8-2 (Młodziki)

Kolejne zwycięstwo młodzików Watry!!! W meczu, który został rozegrany awansem z 1 czerwca Zawojanie pewnie pokonali Huragan Skawica 8-2. Bramki Strzelali: Nikodem Fujak x2, Sebastian Gliwa x2, Surzyn Marcin x2, Szarlej Dawid, Antoni Bogdan.