Start Aktualności Relacje z meczów Trampkarzy

Trampkarze- sezon 2015/2016

Watra Zawoja- Bienia Bieńkówka 4-0 /trampkarze/

W ostatnim meczu rundy jesiennej trampkarze Watry pokonali u siebie zespół z Bieńkówki 4-0. Tym samym Zawojanie zdobyli tytuł "mistrza jesieni". Podopieczni Łukasza Stopki zdobyli komplet punktów odnosząc zwycięstwa w 9 meczach, strzelając 40 bramek i tracąc tylko11.

Mecz z ostatnią drużyną w tabeli wcale nie należał do najłatwiejszych. Co prawda Watra objęła prowadzenie w 10 minucie z sprawą "Olka" ale goście z Bieńkówki walczyli bardzo ambitnie i groźnie kontratakowali. Do przerwy Zawojanie prowadzili 2-0. Drugiego gola strzelił Szymon Kudzia. W drugiej połowie Watra również nie mogła złapać swojego rytmu gry, akcje były szarpane i chaotyczne. W końcówce meczu na listę strzelców wpisał się jeszcze Sebastian Gliwa oraz Szymon Toczek.
Za całą rundę młodym piłkarzom Watry należą się wielki brama!!!

Poprawiony (poniedziałek, 26 października 2015 08:48)

Kolejne zwycięstwo trampkarzy Watry

W przedostatniej kolejce ligowe trampkarze Watry pokonali na wyjeździe zespół z Marcówki 2-1.

Pierwsza połowa dobrze rozpoczęła się dla naszych zawodników. Szybko stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych jednak skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Przysłowiowych setek nie wykorzystali Fujak oraz Gliwa. W 15 minucie Antek dał Zawojanom prowadzenie. Chwile później jeden z zawodników gospodarzy został sfaulowany przez naszego bramkarza w polu karnym. Sędzia wskazał na wapno jednak FICU pokazał klasę i pewnie wyłapał strzał z 11 metrów. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Marcówka po ładnej kontrze doprowadziła do remisu. Na odzyskanie prowadzenia Watra miała jeszcze jedną szansę jednak rzutu karnego nie wykorzystał Nikoś. Po przerwy Zawojanie poprawili grę jednak skuteczność nadal nie była ich mocną stroną. Sytuacje sam nas sam z bramkarzem marnowali Gliwa, Nowak i Fujak. Wreszcie w 50 minucie Nikoś ładnie przymierzył z 16 metrów i Watra objęła prowadzenie, którego już do końca nie dała sobie odebrać.

Poprawiony (niedziela, 18 października 2015 18:52)

KS Watra Zawoja - LKS Lachy Lachowice 4-2

...

Strzelec Budzów - KS Watra Zawoja 1-2 /trampkarze/

Po trudnym meczu trampkarze Watry przywieźli bardzo cenne 3 punkty z Budzowa. Zawojanie dobrze zaczęli mecz, już w 5 min Nowak dograł do Gliwy ale ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Ta sama sytuacja  miała miejsce kilka minut później. Następne akcje stwarzali jednak Budzowianie. Ficu kilkakrotnie ratował naszą drużynę przed utratą bramki. Druga połowa zaczęła się od błędu sędziego, który niestety skutkował utratą bramki przez nasz zespół. Zawojanie jednak szybko odrobili straty - Nowak zagrywa do Gliwy a ten pakuje piłkę do bramki i mamy 1-1. Watra od tego momentu przejęła inicjatywę ale Strzelec groźnie kontratakował. W 50 minucie Nowak z Sałaciakiem świetnie rozegrali rzut wolny i ten drugi mocnym strzałem obok słupka pokonał bramkarza Budzowa ustalając wynik meczu na 1-2.

Poprawiony (niedziela, 04 października 2015 06:37)

Watra Zawoja - Iskra Klecza 3-0v

Z powodu braku drużyny z Kleczy na zawodach 5 kolejki ligi trampkarzy zawojanie zainkasowali kolejne 3 punkty.