Start Aktualności Relacje z meczów Juniorów starszych

Juniorzy starsi - sezon 2015/2016

KS Watra Zawoja - LKS Orzeł Wieprz 4-2

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy starsi z Zawoi podejmowali wicelidera. Mecz był wyrównany i bardzo ciężki, ale 3 punkty zostały w Zawoi. Strzelcami bramek dla gospodarzy byli: Jacek Rak, Eryk Wróblewski, Sławomir Hutniczak, Wojciech Sałaciak.

Od pierwszych minut mecz był bardzo zacięty i wyrównany. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Strzelił ją Jacek Rak, wyprowadzając tym samym gospodarzy na prowadzenie. Po przerwie gospodarze nieco odpuścili, co poskutkowało szybko straconymi dwiema bramkami i oddaniem prowadzenia. Te dwie stracone bramki podziałały na podopiecznych Łukasza Stopki mobilizująco, gdyż od razu zaczęli gonić wynik. Eryk Wróblewski trafił bramkę, bezpośrednio z rzutu wolnego z 40 metrów i doprowadził do remisu. Następnie Sławomir Hutniczak trafieniem z główki wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Wynik zamknął Wojciech Sałaciak, pewnie wykorzystując jedenastkę.

Poprawiony (czwartek, 05 listopada 2015 15:55)

MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - KS Watra Zawoja 3-4

W siódmej kolejce ligowej juniorów starszych drużyna KS Watra Zawoja zmierzyła się na wyjeździe z drużyną MKS Babia Góra Sucha Beskidzka. Goście zdobyli w pierwszej połowie aż 4 bramki, co okazało się wystarczającą zaliczką na cały mecz. W przerwie meczu widniał wynik 0-4, lecz jeden z zawodników Watry z powodu kontuzji musiał opuścić boisko co poskutkowało pogorszeniem gry gości. W drugiej połowie nie zdobyli żadnej bramki, lecz wygrali mecz 3-4. Bramki dla drużyny z Zawoi strzelili: Eryk Wróblewski, Jakub Kobiela, bramka samobójcza x2

MKS Halniak Maków Podhalański - KS Watra Zawoja 5-1

Szósta kolejka ligowa juniorów starszych to wyjazd podopiecznych Łukasza Stopki do Makowa i starcie z obecnym liderem tabeli, który nie zgubił jeszcze ani jednego punktu. Pierwsza połowa meczu nie przebiegła po myśli gości, którzy stracili w niej aż 4 bramki, z czego jedno samobójcze trafienie zanotował kapitan drużyny gości, Wojciech Sałaciak. W drugiej połowie natomiast Watra zdecydowanie poprawiła grę, straciła 1 bramkę, ale honorowego gola zdobył Piotr Basiura. Mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Poprawiony (poniedziałek, 26 października 2015 08:34)

LKS Strzelec Budzów - KS Watra Zawoja 3-1

W piątej kolejce ligowej juniorów starszych zespół z Zawoi pierwszy raz w obecnym sezonie przegrał mecz. Honorową bramkę dla Watry zdobył Jakub Kobiela, a mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Poprawiony (sobota, 24 października 2015 11:50)

Więcej…

KS Watra Zawoja - LKS Iskra Klecza 4-3

Czwarta kolejka ligowa juniorów starszych to wyjątkowo ciekawe starcie pomiędzy drużyną KS Watra Zawoja, a drużyną LKS Iskra Klecza. Po bardzo zaciętym pojedynku gospodarze wygrali 4-3, a wszystkie bramki zdobył Sławomir Hutniczak.

Poprawiony (piątek, 25 września 2015 14:03)