Start Aktualności News

News

Udany sezon pod Babią Górą. Trzy piłkarskie awanse w Zawoi

Trampkarze i juniorzy Watry (BCS Zawoja) uzyskali promocję do
I ligi podokręgu wadowickiego, z kolei seniorzy w przyszłym sezonie będą występować w A-klasie.

TRAMPKARZE
Z kompletem zwycięstw zakończyli rundę wiosenną trampkarze BCS Zawoi. Obok bardzo wysokich zwycięstw, jak 8:0 z Narożem Juszczyn czy 7:0 z Żurawiem Krzeszów, była także wygrana (1:0) z jedynym zespołem, który nawiązał z zawojanami rywalizację, czyli z Halniakiem Maków Podhalański. Jednakże to my okazaliśmy się najlepsi w całym sezonie i z dorobkiem 51 pkt zajęliśmy 1 miejsce, jednocześnie wyprzedzając Halniaka o 2 zwycięstwa.

Poprawiony (piątek, 23 czerwca 2017 11:03)

Więcej…

 

Nadzwyczajne Walne Zebranie

W dniu 03.03.2017r w Hali Widowiskowo Sportowej w Zawoi Centrum /sala fitness/ o godzinie 20.00 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Klubu Sportowego Watra w Zawoi.

 

Program "Klub"

klub

Od 15 kwietnia do 15 grudnia KS Watra Zawoja uczestniczyła w projekcie MSiT Program "Klub". W ramach projektu zostały dofinansowane zajęcia szkoleniowe oraz zakupiono sprzęt sportowy. Dzięki programowi nasi trampkarze po zakończonym sezonie uczestniczą w licznych turniejach halowych, m.in. w 56 Halowych Mistrzostwach Krakowa. Zakupiony nowy sprzęt treningowy pomoże sztabowi szkoleniowemu do coraz lepszego przygotowania sportowego zawodników.

Program „Klub” miał na celu wsparcie lokalnych środowisk sportowych, w których centrum aktywności fizycznej ma stanowić klub sportowy. W ramach projektu zostało wspartych finansowo 1264 klubów sportowych. Kwota dofinansowania musiała zostać przeznaczona na wynagrodzenia dla szkoleniowca, dofinansowanie sprzętu sportowego lub organizację obozu sportowego. W ramach Programu „KLUB” łączna kwota wnioskowanej dotacji wynosiła 10 000 zł – w przypadku klubu jednosekcyjnego oraz 15 000 zł w przypadku klubu posiadającego więcej niż jedną sekcję.

Poprawiony (czwartek, 29 grudnia 2016 14:19)

 
Więcej artykułów…
Designed by Paweł Kostyra, Hosting: pmart.pl